ünlü dedektifler arasında farklı bir kişilik: Dedektif kerim ülkü

Ünlü Dedektifler ile her ne kadar birçok ortak noktası olsada aslında oldukça renkli bir kişi Dedektif Kerim Ülkü. Belki de onu en iyi dedektifler arasına sokan, zekası ve üslubu olduğu kadar bu renkli karakteri. Ünü öylesine büyükki, işlettiği lokantaya günler öncesinden rezervasyon yapmadan girmek neredeyse imkansız.  

Ünlü dedektifler

Kerim Ülkü, Sherlock Holmes, Hercule Poirot, Bayan Marple gibi ünlü dedektifleri aratmayacak nitelikle bir kişilik. Bakalım yeni maceralarından bizi peşinden nerelere sürükleyecek.

en iyi dedektifler

En iyi dedektifler polisiye konuları çözmedeki başarıları kadar sıradışı kişilikleri ile de polisiyeseverlerin aklında ve kalbinde yer edinmişlerdir.

Dedektif kitapları

Dedektif kitapları bir polisiyesever için vazgeçilmez bir tutkudur. Sürükleyici bir dedektif kitabı ise gizli bir hazine gibidir.

Dedektif Kerim ülkü hikayelerinden seçmeler

Percule Hoirot Macerası – Bir Ölüm Kalım Meselesi (2)

In FitFlex’s Strength and Stamina class, we will delve deep into building the fittest body you can. The class aims to not only shape you up, but also instruct and inform you in the right methods to do weightlifting and working out.

Learn how to maintain a comfortable and healthy posture, with our comprehensive class that goes through the most popular Yoga and Pilates postures. These postures are gears to make your body more flexibile and agile.

Bir Percule Hoirot Macerası: Mr. Monaldi’nin Endişesi

Getting in shape forces you to face your biggest challenges, and sticking to a regular routine for a long period of time. This class will make sure you know how to focus on the right exercises and workouts to reach your goals. 

Dedektif kitapları arasında dikkat çeken bir polisiye feneryolu cinayetleri:

Dedektif Romanı Gencoy Sümer Feneryolu Cinayetleri

Okuduğum en iyi yerli polisiye romandı diyebilirim. Kerim Ülkü'nin yeri maceralarını sabırsızlıkla bekliyorum. Yeni kitap ne zaman geliyor bu arada?

Esin İnci

Dedektif romanı feneryolu cinayetleri

Ünlü Dedektif Kerim Ülkü ile tanışan az sayıdaki şanslı insanlardan biriyim. Dedektifimizin yeni maceralarını sabırsızlık ile bekliyorum.

Turgut Şişman