En Sürükleyici Kitaplar

Okumaya başladığınızda elinizden bırakmak istemeyeceğiniz en sürükleyici kitapların hangileri olduğunu biliyor musunuz. Kitap Eki tarafından belirlenen en sürükleyici 13 kitap arasında Gencoy Sümer’in Feneryolu Cinayetleri isimli polisiye romanı da var.

Kitap Eki yazarları, bugüne kadar inceledikleri kitaplar arasında bir solukta okunacağını düşündükleri kitapları belirlediler ve Kitap Eki takipçileri için bir liste halinde yayınladılar. Bu kitapların en önemli ortak özelliği, okumaya başladıktan sonra bir daha elden bırakılamayacak kadar sürükleyici olmaları.

Listeye giren yapıtların bir başka ortak özelliği daha var. O da bu kitaplar bir hayli kalınlar. Yani sayfa sayıları oldukça fazla. Ne var ki, kalın olmalarına rağmen bir solukta okunacak kadar sürükleyici bir dille yazılmışlar. Bu nedenle, Kitap Eki, takipçilerine gözlerinin korkmamasını tavsiye ediyor. Çünkü bu kitaplar, bir solukta okunacak kadar sürükleyici olmalarının yanında, dönüp dönüp tekrar okunacak kadar da iyi yapıtlar. 

Okuyucunun elinden bırakmadan sonuna kadar merak, heyecan ve ilgiyle okuyacağı bu kitaplardan biri de Gencoy Sümer tarafından kaleme alınan Feneryolu Cinayetleri. 

Bir solukta okuyacağınız, en sürükleyici  13 kalın kitabın tam listesine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kitap Eki yazarlarınca belirlenen en sürükleyici 13 kalın kitap.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.