Sosyal Medya'da Polisiye

Her yazar için okurlarından öneriler, sorular ve yorumlar almak çok önemlidir. Ben de hem sosyal medyada hem de gönderdiğiniz emaillerde yorumlarınızı, önerilerinizi okumaktan mutlu oluyorum. Bana doğrudan ulaşmak isterseniz aşağıdaki sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Haydi ipuçlarını takip edin!

Facebook

Genelde yeni hikayelerimi ve makalelerimi Facebook üzerinden duyuruyorum. Yeni hikayelerimi ve makalelerimi ilk önce siz öğrenmek isterseniz beni Facebook'da takip edin.

Twitter

İpuçlarını takip edin...Twitter muazzam bir iletişim aracı ve sizlerle iletişime geçmek harika. Twitter'da beni @gencoy_sumer kullanıcı adından takip edebilirsiniz.

Instagram

Son zamanlarda Instagram'ı keyifle kullanıyorum ve hesaplarımı elimden geldiğince sık güncellemeye çalışıyorum. Instagram'da görüşmek için tıklayın.

Polisiye Aşkı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec venenatis velit metus. Morbi non augue non sapien ullamcorper volutpat id a libero. Curabitur maximus vel est ac suscipit. Pellentesque imperdiet ultricies interdum. 

Nunc elementum porta tempus. In gravida nisi at dui eleifend lobortis. Vestibulum lobortis, leo at laoreet ornare, ante lectus commodo nisl, varius pellentesque velit justo eget purus.  Aliquam tortor massa, elementum at tellus.